PRX-T33 İğnesiz Mezoterapi hakkında bilgi? Belirtiler ve Tedavi Yöntemleri

İğnesiz mezoterapi olarak da adlandırılan PRX – T33, herhangi bir enjeksiyona gerek duymadan yüz, boyun ve dekolte için geliştirilen  bir cilt revitalizasyon (tekrar canlandırma) tekniğidir. Formülasyonunda, TCA(trikloroasetik asit), hidrojen peroksit(H2O2) ve kojik asit bulunmasına rağmen ciltte herhangi bir soyulma, kızarıklık ve kabuklanma yaratmadığı için kişinin sosyal hayatını etkilemeden uygulanabilme avantajına sahiptir.

Cilt altına hızla enjeksiyonsuz inebilen TCA, dermiş tabakasında genç fibroblastların gelişimi ve aktivitesini artırır büyüme faktörlerinin salınmasını sağlar. Yeni kollajen üretimini (Neocollagenesis) uyararak cilt onarımı, yenileme ve yapılandırma etkisini cildi soymadan ve lekelenmesini önleyerek yapar. Deri altında verdiği reaksiyonla ortaya çıkan su molekülü ile cildin altında kendi nemini kendisi yaratır.

Kadın ve erkek, her cilt tipine, yılın her sezonu uygulanabilmesi de bu tekniğin ayrı bir avantajıdır. Tek başına ya da diğer yüz gençleştirme teknikleriyle kombine olarak uygulanabilir.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz Nefertiti Aesthetic ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us

Hızlı Randevu

Hızlı E-Randevu Sistemi ile görüntülü görüşme veya poliklinik randevusu almak çok daha hızlı, çok daha kolay!