Masaj hakkında bilgi? Belirtiler ve Tedavi Yöntemleri

Masaj, keyif veya lüks değil, tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir. Masaj, hasta veya yorgun bir organın rehabilitasyonu; aynı eski duruma dönmesi için, organizmanın üzerinde oluşturulan mekanik enerjinin derinlerde fizyolojik etkiler oluşturulması esasına dayanan bir terapi şeklidir.

Masaj, sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir. Hepimiz bunu bilinçsiz de olsa yaparız. Hatta masaj o denli doğaldır ki, farkında bile olmadan masaj yaparız; masa köşelerine vurup da morarmaması için bacağımızı ovarken, bebeğimizin sırtını sıvazlarken, uzun süre görmediğimiz arkadaşlarımızla karşılaşıp onlara sarılırken, zamanla kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirirken…

Günlük hayatın yorgunluğundan biraz arınmak, rahatlamak, dinlenme ve enerji toplamak için masaja ihtiyaç duyarız. Başarılı bir masaj insana bütün bunları sağlayabilir. Önemli olan ihtiyaçlarınıza göre bir masaj türü bulmaktır. Vücuttaki negatif enerjiyi atıp kasları gevşetmek, sağlıklı ve daha zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem; bir masaj uzmanının ellerine teslim olmaktır.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz Nefertiti Aesthetic ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us

Hızlı Randevu

Hızlı E-Randevu Sistemi ile görüntülü görüşme veya poliklinik randevusu almak çok daha hızlı, çok daha kolay!