Karbon Peeling hakkında bilgi? Belirtiler ve Tedavi Yöntemleri

Karbon Peeling, çok koyu renkli cilt tonuna sahip kişilerde de lazer epilasyon uygulamasının yapılmasına imkan sağlayan lazer teknolojisi ile tedaviye ismini veren karbon sıvısı beraberinde gerçekleştirilen ve leke tedavisi, gözenek küçültme, cilt sıkılaştırma benzeri cilt yenileyici işlemlerde kullanılan bir uygulamadır.

Karbon Peeling; karbon solüsyon ve Q-Switch lazer kullanılan, cildi yenileyen, lekelerden arındıran ve gençleştiren en iyi cilt bakımı uygulamalarındandır.

Lekeler, sivilce izleri, canlılığını yitirmiş soluk bir ten, her yaştan kadın ve erkeğin aynadaki görüntüsünden hoşnut olmayışının en yaygın sebebidir. Lazer teknolojilerinin medikal estetiğe en büyük armağanlarından biri olan karbon peeling lazer, tüm bunları ortadan kaldırabilen harika bir cilt bakımıdır.

Cilt bakımının en önemli konusu kırışıklıklarla mücadele gibi görünüyor olsa bile; karbon peeling tedavisiyle lekelerden arınmış, sağlıklı bir canlılık kazanmış, ton farklarından arınmış, tazelenmiş bir cilde baktığımızda ince kırışıklıkların o kadar da göze batmadığını fark edebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz Nefertiti Aesthetic ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us

Hızlı Randevu

Hızlı E-Randevu Sistemi ile görüntülü görüşme veya poliklinik randevusu almak çok daha hızlı, çok daha kolay!