Green Peel (Schrammek) hakkında bilgi? Belirtiler ve Tedavi Yöntemleri

Green Peel; çeşitli mineraller, enzimler ve vitaminler içeren tamamen doğal 22 çeşit bitki ve yosunların karışımından oluşan bir cilt soyma (peeling) yöntemidir. Her cilt tipi ve her yaşta kullanıma uygundur. 5 gün gibi kısa bir sürede yepyeni bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Green Peel,  DR. Med. Christina Shrammek‘in güzellik dünyasına armağanı niteliği taşıyan bir peelingtir. Dermatoloji alanında dünyaca üne ve başarıya sahip Dr. Shrammek, bu yeni bakım metodunda tamamen doğal ve bitkisel bir peeling ile hücrenin yenilenme döngüsü olan 28 günü 5 güne indirgiyor. 5 günde tamamen yenilenen ve canlanan bir cilde kavuşturuyor.

Bitkisel kaynaklı cilt soyma tekniği temelleri aslında 1959’a dayanmaktadır. Günümüzde ise; geliştirilmiş ve daha kompleks bir hale getirilmiş versiyonuyla uygulanmaktadır. Hiçbir kimyasal ve sentetik madde içermeyen, saf bitki karışımı olan Green Peel, üç farklı kategoriye ayrılarak her kategoride birden çok cilt sorununu içten dışa doğru tedavi etmektedir.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz Nefertiti Aesthetic ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us

Hızlı Randevu

Hızlı E-Randevu Sistemi ile görüntülü görüşme veya poliklinik randevusu almak çok daha hızlı, çok daha kolay!