Altın İğne RF hakkında bilgi? Belirtiler ve Tedavi Yöntemleri

Altın İğne RF uygulaması, cilt sorunlarına karşı kullanılan teknolojik bir uygulamadır. Cildimiz gün içerisinde birçok olumsuz faktöre maruz kalır. Güneş ışınları, egzoz dumanı, toz, kirli hava ve yaşlanma cildimiz üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Bu yüzden cildimiz bakım isteyen bir organdır. Cilt bakımına ve hijyenine önem verilmediğinde leke, akne, kırışıklık, soluk görünüm gibi problemler ortaya çıkabilir.

Altın İğne RF uygulaması, günlük hayatın cildimize verdiği zararları tedavi etmek amacıyla uygulanılan bir cilt bakım tedavisidir. Radyofrekans enerjisinin, iğneler aracılığıyla deri altına aktarılmasına dayanan bir sistemdir. Ameliyat gerektirmeden ciltte sıkılaşma ve canlılık amaçlanırken, pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Birçok farklı problemin giderilmesinde kullanılabilir.

Altın iğne tedavisi, vücudun doğal yenilenme mekanizmasını kullanan bir tedavi yöntemidir. Günlük hayatınızdan geri kalmadan cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Altın iğne sivilce, yara izlerinin tedavisi, kırışıklıklar, çatlaklar gibi probleminize çözüm sağlar. Altın İğne RF tedavisi ile daha genç ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurarak gönderdiğinizde, mesajınız bize ulaşır ulaşmaz Nefertiti Aesthetic ekibi sizinle iletişime geçecek. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Dental Services
Whatsapp Call
Call us

Hızlı Randevu

Hızlı E-Randevu Sistemi ile görüntülü görüşme veya poliklinik randevusu almak çok daha hızlı, çok daha kolay!